Sztuka Jedzenia Basic

Zdrowie na talerzu, co zrobić by zapukało do twych drzwi?

Jeżeli jesteś zdeterminowana/y żeby schudnąć, a nie masz czas na samodzielne przygotowywanie niskokalorycznych posiłków, bądź po prostu nie lubisz gotować... Żyjesz w biegu, wszystko robisz na wczoraj, jesz szybko, gdzie i kiedy się da ale nadal zależy Ci na odpowiedniej sylwetce... sięgasz więc od czasu do czasu po drakońskie diety i środki odchudzające, które nieraz odbijają się efektem jo-jo? Może czas więc na trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

Korzystanie z usług cateringu dietetycznego Sztuka Jedzenia Basic ułatwia regularne zjadanie przepisowych pięciu posiłków, a warto pamiętać, że łatwiej przytyć jedząc dwa duże posiłki w ciągu dnia niż pięć małych o tej samej liczbie kalorii. W tym czasie możesz też zrezygnować z zakupów, w związku z czym nie będziesz wodzić się na pokuszenie. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie potrafią lub nie mają czasu samodzielnie gotować.

Codzienny jadłospis jest odpowiednio zbilansowany, tak aby odpowiadać wyznaczonej dziennej normie kalorycznej według zamówienia 1000,1200 bądź 1500 kalorii.

Dietę można zamówić w systemie abonamentowym tygodniowym bądź miesięcznym. Uwaga: zamawianie gotowych, niskokalorycznych potraw przez krótki czas może nie mieć sensu.

Zalety tego sposobu odżywiania, jak i stosowania każdej innej dobrze zrównoważonej diety, dadzą się zauważyć dopiero po jakimś czasie. Dlatego, podejmując decyzję o zamówieniu diety z dostawą, warto nastawić się na minimum sześć tygodni dostaw.

Z nami Twoje 5 posiłków każdego dnia to:
- zbilansowana wartość odżywcza
- bez liczenia kalorii
- codzienna dostawa
- dieta dla chcących się zdrowo odżywiać
- pomaga zdrowo i efektywnie schudnąć

Sztuka Jedzenia Dieta Skrojona Na Miarę Gabinet Supernowa Catering Dietetyczny
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “Sztuka Jedzenia” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione.
Projekt i wykonanie: bluestudio.pl