Sztuka Jedzenia Basic


Formularz zamówienia.

Pan/i (Imię i Nazwisko):

Miasto:

Adres dostawy:

Telefon kontaktowy:

Adres email:

Rodzaj diety ( wybierz ):

Ilość dostaw w tygodniu (pon-pt lub z weekendami):

Okres umowy (ilość dni):

Od kiedy Pan/i chciał/a by rozpocząć dostawy:

Z jakiego źródła dowiedział/a się Pan/i o cateringu dietetycznym SZTUKA JEDZENIA BASIC?

Z wyszukiwarki (jakiej?):

Ze strony internetowej (jakiej?):

Z innego źródła (jakiego?):

Z polecenia( czyjego? ):Administratorem danych osobowych pozyskanych w ankiecie jest firma SZTUKA JEDZENIA. Dane osobowe zbierane są w celu przygotowania dla klienta diety zgodnie z jego preferencjami żywieniowymi oraz potrzebami zdrowotnymi, a także sporządzenia ewentualnej umowy o świadczenie usług cateringowych. Osoba wypełniająca kwestionariusz ma pełne prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

OŚWIADCZENIE
Wypełnienie i przesłanie wywiadu żywieniowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SZTUKA JEDZENIA w celu przygotowania diety zgodnie z moimi preferencjami żywieniowymi oraz potrzebami zdrowotnymi, a także w celu sporządzenia ewentualnej umowy. Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że podane dane w niniejszej deklaracji są prawdziwe.

Po wysłaniu zamówienia otrzymają Państwo informację zwrotną (najpóźniej następnego dnia roboczego) o możliwości rozpoczęcia dostaw oraz numerze konta do dokonania płatności. Pierwsza dostawa możliwa jest 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia płatności.
Sztuka Jedzenia Dieta Skrojona Na Miarę Gabinet Supernowa Catering Dietetyczny
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “Sztuka Jedzenia” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione.
Projekt i wykonanie: bluestudio.pl