Sztuka Jedzenia Basic

Pozbawiamy masy masy.

Catering dietetyczny Sztuka Jedzenia BASIC to usługa dla osób, które poszukują ułatwienia w drodze do osiągnięcia szczupłej sylwetki lub szukają rozwiązania dla urozmaicenia swojego menu bez potrzeby samodzielnego gotowania.

Marka Sztuka Jedzenia® od prawie 10 lat specjalizuje się w indywidualnym cateringu dietetycznym. Usługa Sztuka Jedzenia BASIC powstała aby wyjść naprzeciw potrzebą osób zdrowych, których założenia dietetyczne nie wymagają eliminacji produktów czy stałej kontroli dietetycznej. Jest to szerzej dostępna usługa z racji na przystępną cenę.

Menu nigdy się nie powtarza. Układają je dietetycy Sztuki Jedzenia, co daje Państwu pewność, że dieta jest zbilansowana najbardziej optymalnie jak jest to możliwe w przypadku diety 1000kcal, diety 1200kcal i diety 1500kcal. Jadłospisy są tak skomponowane, że dbamy nie tylko o ich kaloryczność, ale również o urozmaicenie diety.

W menu wykorzystywane są produkty sezonowe, dania mączne przygotowywane są z mąk pełnoziarnistych, obróbka dań przebiega bez dodatku tłuszczu. Nie używamy jakichkolwiek źródeł rafinowanego cukru. Jeżeli chcemy nadać potrawą trochę słodyczy używamy tylko naturalnych jego źródeł jak ksylitol czy stewia. Używamy tylko naturalnych produktów (bez polepszaczy smaku czy gotowych mieszanek przypraw).

To wszystko sprawia, że wybierając dietę Sztuka Jedzenia BASIC masz pewność, że spożywasz nie tylko odpowiednią ilość kalorii, ale co ważniejsze z odpowiednich źródeł.

Sztuka Jedzenia Dieta Skrojona Na Miarę Gabinet Supernowa Catering Dietetyczny
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “Sztuka Jedzenia” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione.
Projekt i wykonanie: bluestudio.pl