Sztuka Jedzenia Basic


Kontakt.

biuro@sjbasic.pl
zamowienia@sjbasic.pl


Regulamin:

Catering dietetyczny Sztuka Jedzenia Basic dostarczany jest na terenie Warszawy, Wrocławiu, Krakowa i Aglomeracji Śląskiej (10km od centrum Katowic) oraz po indywidualnych ustaleniach w innych lokalizacjach. Dostawy realizowane są w godzinach wieczornych (zestaw posiłków na kolejny dzień) lub porannych.

O przybliżonej godzinie dostawy będą Państwo poinformowani drogą e-mail po wysłaniu formularza zamowienia. Dostawy są realizowane codziennie (w wypadku zestawów na weekend i wyjątkowych sytuacjach dostarczane będą posiłki na 2 dni) w systemie poniedziałek-piątek lub poniedziałek-niedziela, oznacza to że pierwsza dostawa może być dostarczona w poniedziałek (lub niedzielę wieczorem) niezależnie od tego w jakim dniu tygodnia zostanie złożone zamówienie.

Aby umowa została uznana za zawartą, należy przesłać za pomocą e-mail potwierdzenie płatność, najpóźniej do czwartku poprzedzającego pierwszą dostawę zamówienia, do godziny 16.00, w przeciwnym razie dostawy nie będę mogły być zrealizowane. Nie ma możliwości rezygnacji z zamówionych dostaw. Opłacenie zamówienia jest jednoznaczne z zamówieniem dostaw dietetycznych posiłków o wybranej kaloryczności we wskazanym terminie.

Sztuka Jedzenia Dieta Skrojona Na Miarę Gabinet Supernowa Catering Dietetyczny
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “Sztuka Jedzenia” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione.
Projekt i wykonanie: bluestudio.pl